У Польщі затримали власника фірми, який знущався над заробітчанами

У Польщі затримали власника фірми, який знущався над заробітчанами
За інформацією слідства, з працівниками не підписували угоди або складали їх незрозумілою для них мовою, часто відбирали їхні паспорти та інші документи Об этом сообщает abundant.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Польщі затримали 42-річного місцевого жителя, який використовував поляків та іноземців, зокрема українців, для виконання примусової роботи на будовах. Його жертвами стали 540 людей, які не одержали щонайменше 4,5 млн злотих (понад 1 млн євро) заробітної плати та інших виплат.


На слід злочинної діяльності польські прикордонники натрапили рік тому, під час перевірки фірми у Вейгеровському повіті Поморського воєводства. Чоловік через оголошення знаходив для роботи на будовах поляків, а також громадян України, Білорусі, Грузії та Молдови.


Зазначається, що спочатку ці особи працювали у фірмі чоловіка, де з них вибирали тих, кому найбільше була потрібна робота, а також слухняних та піддатливих впливу і маніпуляціям. Таких працівників фірма чоловіка відправляла на роботу на будови у Польщі та Швеції.


За інформацією слідства, з працівниками не підписували угоди або складали їх незрозумілою для них мовою, часто відбирали їхні паспорти та інші документи, а зарплатню не платили взагалі або тільки її невелику частину.


Коли працівники нагадували про зарплату, їм погрожували депортацією або безпідставно звинувачували у крадіжці, надсилаючи заяви до правоохоронних органів. Зазначається, що власник фірми організував обов’язкові робітничі зібрання, під час яких залякував, принижував, ображав та навіть бив працівників.


За даними слідства, з 2016 року до осені 2018 року чоловік використав для примусової роботи щонайменше 540 людей, а невиплачена зарплатня та інші виплати досягли щонайменше 4,5 млн злотих.


Організатор шахрайства використовував ці кошти для розвитку своєї законної господарської діяльності. За інформацією слідства, йому у цьому допомагали дві жінки, котрі здійснювали десятки банківських операцій між кількома сотнями банківських рахунків для приховування джерела походження коштів.


42-річному громадянину Польщі висунули звинувачення у торгівлі людьми, за що йому загрожує щонайменше 3 роки позбавлення волі. Жінок звинуватили у відмиванні коштів. За це передбачене покарання до 10 років ув’язнення.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-polshchi-zatrimali-vlasnika-firmi-yakih-znushchavsya-nad-zarobitchanami-542609.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя