Сьогодні нація має 25-30% критичного складу, який готовий щось змінювати, – Скоцик – новини ZIK.UA

вівторок, 5 лютого, 2019, 21:04 Політика


  • Читать эту новость на русском


Сьогодні нація має 25-30% критичного складу, який готовий щось змінювати, – Скоцик

ZIK
ZIKЧергові вибори, які відбудуться цього року, дадуть по щоці старому політикуму. Люди не будуть голосувати за старих політиків. Об этом сообщает 3dnews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це в ефірі програми «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповів політик Віталій Скоцик.


Пан Скоцик зауважив, що сьогодні читав свіжу статистику соцопитування, за якою 70% населення вважає, що Україна йде не тим шляхом. Він переконаний, що ці люди не будуть голосувати за старих політиків.


«12% кажуть: нехай воно буде так, як є. Так казали, коли обирали Леоніда Кучму на другий термін. Я вважаю, що чергові вибори, які відбудуться цього року, президентські й парламентські, дадуть по щоці старому політикуму», – вважає Віталій Скоцик.


За його словами, теперішня система управління державою призвела до того, що люди готові віддавати голоси за продукти харчування. Водночас політик додав, що сьогодні нація має 25-30% критичного складу, який готовий щось змінювати і вести за собою державу.


«Коли я політикам говорю про те, що люди готові віддати голос за продукти харчування, що вони недоїдають, через це вони хворіють і нація вимирає, бо система охорони здоров’я знищена, вони ж кажуть, що країна наростила виробництво зернових й експорту нашої продукції за кордон. За їхніми словами, достатньо зайти в будь-який магазин і подивитися, скільки молока, хліба й м’яса. Але це фіктивна уява того, що в нас є.


Насправді норма споживання молока й молокопродуктів на рік – 380 кг/л на одну людину, а українець в середньому споживає трошки більше 100 кг/л. Тобто воно ніби і є, але насправді немає. Коли ми гордимося тим, що годуємо світ, то треба розуміти, що світ хитрий і продуктами харчування займаються 5-6 великих транснаціональних компаній, які контролюють цей ринок. Вони свідомо віддають Україні кожного року 1-1,5% сировинних ринків, створюючи у себе додану вартість», – пояснив голова Аграрної партії України.


Нагадаємо, що під час перевірки, проведеної НАЗК, виявлено, що 23 кандидати у президенти «припустилися» помилок при заповненні декларацій. Серед них і Віталій Скоцик.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2019/02/05/sogodni_natsiya_maie_2530_krytychnogo_skladu_yakyy_gotovyy_shchos_zminyuvaty__1503497”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя