У Болгарії госпіталізували відому українську співачку

<span>Катерина Бужинська</span> — У Болгарії госпіталізували відому українську співачку
Катерина Бужинська
Причиною погіршення здоров’я став насичений робочий графік та стреси Бужинської Об этом сообщает КРИМИНАЛЬНАЯ УКРАИНА со ссылкой на СМИ.


Українська співачка Катерина Бужинська потрапила до лікарні. Сталось це під час її перебування у столиці Болгарії – Софії.


Про госпіталізацію артистка розповіла на своїй офіційній сторінці Facebook.


За словами 39-річної Катерини Бужинської, причиною погіршення здоров’я став насичений робочий графік та стреси.


«Ось до чого призводить скажений ритм життя, стрес, перевиснаження, невміння делегувати відповідальність (це стосується синдрому «мами, яка за все переживає») та щільний гастрольний графік. Часто журналісти питають, як я витримую? Важко! Якщо хтось скаже інше – не вірте, бо це неправда», – зізналась Катерина Бужинська.
53220409_2455568331396725_1227655211162533888_n

Артистка вирішила не казати діагнозу, який їй поставили болгарські лікарі. Однак Катерина Бужинська застерегла своїх прихильників від подібної неприємності, поділившись корисними порадами. Зокрема, знаменитість назвала те, від чого варто відмовитись. Це недосипання, постійні стреси, гіподинамія внаслідок сидячої роботи, часте вживання напоїв з підвищеним вмістом кофеїну, невміння делегувати відповідальність у жінок, різке схуднення та неуважність при прийомі медикаментів.


Усі перераховані звички впливають на роботу серця, на що, ймовірно, і поскаржилась Катерина Бужинська.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-bolgariji-gospitalizuvali-vidomu-ukrajinsku-spivachku-576687.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя