Насіров програв апеляцію проти лікаря, який заявив про брехню екс-очільника ДФС щодо стану здоров’я


Колишній голова Державної фіскальної служби Роман Насіров програв апеляцію лікарю Інституту Стражеска. Лікар Максим Соколов стверджував, що Насіров бреше про свій стан здоров’я

Відповідне рішення оголосила колегія суддів Апеляційного суду Києва, передає видання TheБабель. Об этом сообщает ukr-pravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

Роман Насіров просив скасувати рішення Шевченківського суду від 19 грудня, яким йому відмовили в задоволенні позову проти лікаря.

Насіров просив визнати незаконним його обстеження у Інституті Стражеска у березні 2017 року. Також Насіров просив визнати незаконними показання лікаря Соколова, який під присягою в суді заявив, що стан здоров’я Насірова дозволяє йому брати участь у судових засіданнях. Насіров переконував, що Соколов тим самим порушив лікарську таємницю.

Апеляційний суд постановив залишити рішення Шевченківського суду без змін. Також Насіров повинен заплатити Соколову 13 тисяч гривень за правничу допомогу.

Водночас Роман Насіров заявив, що подаватиме скаргу до Касаційного суду.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/04/11/nasirov_prograv_apelyaciyu_proty_likarya_yakyy_zayavyv_pro_brekhnyu_eks_ochilnyka_dfs_schodo_stanu_zdorovya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя