Катерині Гандзюк посмертно присудили нагороду Ukrainian ID Awards


Херсонська активістка Катерина Гандзюк була посмертно удостоєна міжнародної премії Ukrainian ID Awards. Замість дівчини нагороду вийшла отримувати її мати. Про це повідомляє УНІАН у понеділок, 4 листопада.

«Я хочу вам від імені громадянського суспільства передати нагороду, адресовану вашій дочці в її пам’ять. Знайте, що її подвиг, її вчинок цінують люди, що вона для нас була б надзвичайно цінна живою. Ми всі хотіли б, щоб вона була лідером руху Нескорений, руху проти корупції, несправедливості. Але, на жаль, так не сталося. Нехай вона вам і вашому чоловікові, татові Каті Гандзюк, нагадує, що цей подвиг люди не забувають. Катя вже стала частиною героїчної історії нашої країни», – сказала президент фонду гуманітарного розвитку України Наталія Заболотна.

Мама активістки, прийнявши нагороду, подякувала.

«Спасибі вам за високу нагороду, за високу оцінку діяльності моєї дитини», – сказала Надія Гандзюк.

Нагадаємо, що Служба безпеки України обіцяє найближчим часом продемонструвати результат у розслідуванні п’яти кримінальних проваджень, пов’язаних зі справою вбивства Катерини Гандзюк.

Радницю міського голови Херсона і громадську активістку Катерину Гандзюк 31 липня 2018 року зловмисники облили сірчаною кислотою. Вона дістала хімічні опіки й частково втратила зір. Гандзюк перенесла понад 10 операцій, проте врятувати її не вдалося – жінка померла 4 листопада минулого року.

Координатор нападу на Гандзюк Сергій Торбін був засуджений до шести років і шести місяців позбавлення волі, а безпосередній нападник Микита Грабчук — до шести років в’язниці.

Володимир Васянович та В’ячеслав Вишневський отримали по чотири роки ув’язнення, Віктор Горбунов — три роки.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/kateryni-handziuk-posmertno-prysudyly-nahorodu-Ukrainian-ID-Awards/” Об этом сообщает il-zp.com со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя